Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Robogil Af-19d Airfryer Xxl 6.5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü

Robogil AF-19D Airfryer

Yeni Nesil

Sıcak Hava Fritözü

 

 

 

 

Son Teknoloji İle Tasarlandı

 

 

 

 

Halojen Lambalı Isıtma Sistemi

 

 

 

 

AF-19D Airfryer’ın Yıldızlı Farkları

• Yeni Nesil Sıcak Hava Fritözü

 

• Halojen Lambalı Isıtma Sistemi

 

• Halojen Lamba, Çelik Tel Isıtıcılı Airfryer Modellerine Göre %30 Daha Hızlı ve %30 Daha Ekonomiktir

 

• Halojen Lamba'nın Cam Tüpü Isınınca Kendi Kendini Temizler

 

• Kolay Kullanımlı Dokunmatik Dijital Kontrol Paneli

 

• Sıcak Havayı Haznede Hızla ve Eşit Dağıtan TurboAir Teknolojisi

 

• Çift Katmanlı Cam Kapak Sayesinde Yiyecekleri Görerek Tam Kıvamında Pişirin

 

• Büyük Aileler İçin XXL 6,5LT Hazne Kapasitesi

 

• Halojen Lamba'nın Cam Tüpü Kir ve Yağ Tutmaz, Koku ve Duman Yapmaz, Paslanmaz

 

• Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Hazne. Çizilmeye Dayanıklı, Yapışmayan, Bulaşık Makinesinde Fazla Yer Kaplamayan, Hafif ve Basit Hazne Tasarımı

 

• 12 Preset Pişirme Programı ve Manuel Sıcaklık / Zaman Ayarı, 30Dk Sıcak Tutma, 3Dk Ön Isıtma, 2 Saat Kurutma Modu

 

• Isı Koruma ve Arıza İkaz Sistemi. Sıcak Hava Fritözünü Güvenle Kullanın.

 

 

 

 

 

Robogil AF-19D Airfryer

Yeni Nesil Sıcak Hava Fritözü

Sağlıklı, Lezzetli, Pratik, Ekonomik

ve Şık..

 

 

Kapak Açmadan Görerek Pişirin

 

 

 

 

Paslanmaz, Koku ve Duman Yapmaz

 

 

 

 

Robogil, mutfağınızı balık ile barıştırıyor.

 

 

Kendi kendini temizleyen Halojen Lamba ısıtma sayesinde

balık pişirirken bile sıfır duman, sıfır koku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robogil AF-19D Airfryer, sizin için en son teknoloji ile tasarlanmıştır;

 

• Basit bir kullanıma sahiptir. Dokunmatik ekranı sayesinde, hassas sıcaklık ve süre kontrolü ile tam kıvamında pişirir.

 

• Besin değerlerini ve lezzetini koruyarak pişirilen yiyeceklerin tadını ailenizle birlikte çıkarmanızı sağlar.

 

• Airfryer çok çeşitli yemekleri sağlıklı, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamak için sıcak havayı hazne içerisinde yüksek hızda dolaştırarak pişirir. Malzemeleriniz tüm kenarlardan tek seferde ısıtılır ve malzemelerin büyük bölümü için yağ eklemek gerekmez.

 

• Cihazınız en sevdiğiniz yiyecekleri ve atıştırmalıkları sağlıklı, hızlı, ekonomik bir şekilde dumansız, kokusuz, etrafı kirletmeden ve yağ sıçratmadan hazırlamanızı sağlar.

 

• Basitleştirilmiş hazne sistemi sayesinde, “Karıştır / SHAKE” işlemi sırasında sallanan pişirme haznesinin alt kısmından yağ sızdırmaz, sıçratmaz.

 

• Cihaz mutfak tezgahınızda fazla yer kaplamaz, basit yapısı nedeniyle kolayca temizlenebilir.

 

• Hazne ve ızgarayı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz, Teflon (Politetrafloroetilen-PTFE) kaplama yapışmaz ve kolay çizilmez. Basit ve sade yapısı sayesinde hazne bulaşık makinesine kolayca sığar, sepette fazla yer kaplamaz. Kolayca temizlenir.

 

• Teflon (PTFE), ısıya, kimyevi maddelere, neme, elektrik atlamasına (dielektrik), sürtünmeye dayanıklıdır ve hiçbir maddeye yapışmaz, sürtünme katsayısı bütün katı cisimlerinkinden küçüktür. Teflon kaplama 260°C üzerindeki sıcaklıklarda bozulmaya başlar, 350°C civarında yapısı tamamen bozulur. Bu nedenle cihazın yüksek ısı koruması 260°C sıcaklık seviyesine ayarlanmıştır. Lütfen Teflon (PTFE) kaplamayı çizebilecek sert metal objeler ve metal maşa kullanmayınız!

 

• Geniş hacmine rağmen hafifletilmiş hazne sistemi sayesinde, kullanımı oldukça kolaydır. Tek elle kullanımı düşünülerek Alüminyum (AI) gövde üzeri Teflon (PTFE) kaplamadan üretilmiş ve gereksiz ağırlıklardan arındırılmıştır. Hazne tek elle kolayca çıkarılabilir ve tekrar yerine itilebilir. Kullanım sırasında sizi yormaz.

 

• 4-6 kişilik bir ailenin ihtiyacını karşılamak için 6,5 litrelik XXL yapışmaz hazne kapasitesi. XXL hazne, 2kg ağırlığa kadar bütün bir tavuğu önceden haşlamaya ve herhangi bir işleme gerek duymadan 180 Derece / 60 Dakika manuel ayarda dışı çıtır, içi yumuşak ve sulu kalacak şekilde tüm lezzetiyle, piliç çevirme tadında pişirir. Pişirme sonrasında haznede 10 dakika dinlendirin ve servis edin. XXL hazne ile misafirlere her zaman hazırlıklı olun..

 

• Pişirme işlemini güvenle takip edebilmek için ısı yalıtımlı çift cam katman ön pencere tasarımı. Yiyeceklerin durumunu görmek için hazneyi çıkarmanıza ve hazne ısısını kaybetmenize neden olamaz. Görerek tam kıvamında pişirin.

 

 

• Uzun ömürlü ve paslanmaz Halojen Lamba teknolojisi sayesinde çok daha az güçle (1500W) yüksek sıcaklık (200°C) üretilir. Tel ısıtıcılara sahip Airfryer modellerine göre yeni nesil Halojen Lamba çok daha ekonomiktir, yiyecekleri en az %30 daha hızlı pişirir ve enerji tasarrufu sağlar. Elektirik faturanızı şişirmez. Test verilerine göre; Robogil AF-19D Airfryer 200°C ısı seviyesine 1 dakika 40 saniye gibi rekor bir sürede ulaşır. Robogil AF-19D Airfryer 200°C ısı seviyesindeki 20 dakikalık pişirme programı süresince yalnızca 215 watt enerji harcarken, 2000W'lık çelik telli ısıtıcılar aynı pişirme programı süresinde (200°C / 20dk) yaklaşık 340 watt enerji harcayarak Robogil AF-19D Airfryer'a göre %58 daha fazla enerji harcamaktadırlar.

 

• Halojen Lambanın ısı kontrolü çok daha hızlı ve hassastır, tam istenilen ısıyı verir. Halojen Lamba çalışırken kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir, temizlik ve bakım gerektirmez, yağ ve kir tutmaz, koku ve duman yapmaz, paslanmaz. Halojen Lambanın ışığı sayesinde, pişirme esnasında ön pencereden hazne içini ve yiyeceklerin durumunu hazneyi çıkarmadan görebilirsiniz.

 

• Yüksek verimli TurboAir Sistemi, yiyecekleri çevresel ısıtma ile çok daha eşit şekilde ısıtır, gıdaların suyunu, lezzetini ve besleyici özelliklerini içlerinde hapseder. Yiyeceklerin dış kısımlarını çıtır, iç kısımlarını yumuşak olacak şekilde pişirir.

 

• TurboAir ve Halojen Lambalı Isıtma Sistemi sayesinde klasik fırınlardan 2 kata kadar daha hızlı pişirir. Fırın gibi önceden ısıtmanıza gerek yoktur. Pişirmeye başlamak için program seçip "Başlat" tuşuna basmanız yeterlidir.

 

• Dokunmatik ekran ile 12 adet "Ön Ayar" ve kişisel tercihler için farklı "Manuel" Sıcaklık / Süre ayarı. 30Dk Sıcak Tutma, 3Dk Ön Isıtma, 2 Saat Kurutma Modu. Süre ayarı bitiminde otomatik kapanma.

 

• Hassas sıcaklık (80-200°C) ve süre (0-120dk) ayarı ile her zaman aynı lezzeti yakalayın. Oldukça pratik.

 

“Karıştır / SHAKE” İkaz Yazısı ve Ses Sinyali: Cihaz pişirme süresinin ortasında “Karıştır / SHAKE” ikazı verir, hazneyi çıkarın cihaz duraklayacaktır. Yiyecekleri altüst olacak şekilde çevirin veya karıştırın ve tekrar hazneyi yerine oturtun, cihaz pişirme işlemine kaldığı yerden devam edecektir. “Karıştır / SHAKE” ikazı tercihe göre göz ardı edilebilir, bu durumda cihaz pişirme işlemine devam eder.

 

Sıcak Tutma: "Sıcak Tutma" tuşunu etkinleştirirseniz, cihaz pişirme süresi sonrasında yiyeceğinizi 30 dakika ideal sıcaklıka tutar. Sıcak tutma sırasında, fan ve ısıtıcı ara sıra çalışır.

 

Yüksek Isı Koruması: Fırın kısmında sıcaklığın 250-260°C 'ye çıkması durumunda, cihaz kendini korumaya alır.

 

Hazne Açılma Koruması: Hazne açıldığında pişirme programı duraklar, hazne kapandığında program kaldığı yerden devam eder.

 

Arıza İkaz Sistemi: Arıza durumunda gösterge ekranında ilgili “E0, E1, E2” Hata Kodları görünür, cihaz 10 kez "bip” sesi çıkarır ve tüm tuşlar kilitlenerek cihaz kendini korumaya alır. Bu durumda derhal Kullanım Kılavuzuna başvurun ve lütfen Robogil Teknik Servisi’ni bilgilendirin.

 

 

 

Kontrol Paneli

 

 

 

Ön Ayarlar

 

 

 

Teknik Bilgiler

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

BENZER ÜRÜNLER